Drahomíra Znamenáčková

Krátké kurzy

on-line

Proč se "TO" děje právě mně?    Proč teď?   Proč zrovna já?   A co s tím?

Pojďte se učit objevovat pro sebe odpovědi na takové i jiné otázky v on-line kurzech pod mým vedením. V čase, kdy se vám to hodí a v prostředí, které vám vyhovuje, u vašeho počítače, tabletu nebo přímo z mobilu.

Po zaplacení kurzu vám pošleme odkaz a vygenerujeme heslo pro přístup na stránky kurzu s neveřejným obsahem (pouze pro účastníky daného kurzu). Dostanete se tak na lekce s výukovým videem a heslo pro spuštění je vždy napsané nad každým videem.


Cena: 1 490,- Kč

V tomto kurzu se během 3 týdnů naučíte dovednosti systémového vnímání.

Ukážeme vám, jak je možné pozorovat sebe a svoje reakce v různých situacích z nadhledu, bez hodnocení, posuzování a obviňování sebe nebo někoho jiného.

Díky učení v kurzu začnete vědomě třídit to, co opravdu v situacích potřebujete a oddělovat od toho, co vám nevyhovuje a chcete mít jinak.

Srovnáte si vědomě své hodnoty a priority a podle návodu se naučíte udělat akci STOP.

A věřte, že STOPky fungují. Jsou super!

A jejich používáním získáte pro sebe víc šťávy do života, víc volnosti, uznáníocenění od sebe i od druhých.

Tento kurz osobního růstu - Akce STOP - můžete koupit i jako dárek.

V takovém případě po zaplacení faktury obdržíte Dárkový poukaz s platností 6 měsíců, na jehož základě se nám obdarovaný ozve.

Pokud vám vyhovuje tato možnost, klikněte pro více informací >>


PŘIPRAVUJEME

Kurz ANO x NE

Troufám si říct, že s každým z nás chodí určité nastavení, taková podvědomě utkaná energetická síť.

A můžete si představit, že takové sítě, pavučiny máte ve vašich vztazích i vašich situacích. A protože nebylo zvykem učit se je vidět, identifikovat, tak se mnozí lidé opakovaně chytají a zamotávají do stále stejných sítí jako moucha do pavučiny.

V kurzu se naučíte, jak se po takových sítích svobodně pohybovat a co je potřeba si k tomu nastavit. Jak si umět vytvořit jasný prostor pro sebe a ty druhé. Jak v dané situaci umět říct jasné ANO x jasné NE.

Dovedností ANO x NE získáte vědomou radost ze života, sílu dělat věci, které vás baví, zajímají a hlavně budete mít na ně čas.


Jak on-line kurz probíhá ...

 • Výuku jsem rozdělila do „desetiminutovek“, což jsou krátké bloky cca 10 minut s teorií a motivačním návodem do praxe.
 • Jsou ve formě videa
 • Budete k nim mít neustále přístup a můžete se kdykoliv vracet, pokud něčemu nerozumíte, nebo je toho najednou na vás moc. 
 • A celé tohle kouzlení není vázané na konkrétní čas.

 

Kurz místo antidepresiv a brufenu

 • Nemusíte nikam jezdit ani chodit
 • Z pohodlí domova, chaty ... od svého počítače, tabletu, mobilu...
  Prostě z místa, kde je vám dobře, si pustíte lekce, krátká videa s výukou - trochou teorie a motivací do praxe, jak vše začít používat ve vašem běžném životě.
 • Kdy máte čas vy
  Nebudu vám diktovat žádné přesné termíny, kdy máte jít studovat. Záleží na vás, kdy si vyhradíte pro sebe čas a dáte učení důležitost 🙂
 • V bezpečí členské sekce
  Obsah kurzu je neveřejný, tedy přístupný pouze pro účastníky kurzu. Pro tento účel slouží speciální neveřejné webové stránky, na které se přihlašujete svým heslem.
 • Množství - 3 lekce
  Vše je rozděleno do krátkých bloků, cca 10 minut.
  Bezprostředně po registraci vám bude zpřístupněna první lekce. Po sedmi dnech druhá lekce a třetí lekci budete mít přístupnou po 14 dnech od registrace.
  Tento princip postupného spouštění lekcí je záměrný a účelný. Vše vám blíže vysvětlíme právě v první lekci.
 • Cyklus 21 dní
  Během 21 dní máte nejlepší šanci vědomě přepojit ve své hlavě ze staré dovednosti do nové. A nové dovednosti otestovat, vyzkoušet, opakovat a zažít. Rychleji to stejně mozek nepobere a vrátil by se do známých zajetých kolejí a reakcí, no a vám by se v životě nezměnilo nic.

Nabídka dalších kurzů

Kontakty a informace:

Drahomíra Znamenáčková

dotazy@drahomira-znamenackova.cz

Ing. Hana Vacířová

podpora@drahomira-znamenackova.cz