Něco nového začíná …

Dnes je novolunní, takový krásný magický den. Den, kdy něco starého končí a něco nového začíná, přichází.

Na pár měsíců jsem se odmlčela, ale nezahálela jsem. Pilně jsem pracovala a tvořila pro vás nejen lekce velkého ročního kurzu, ale i krátké kurzy.

Na základě vašich přání a mých zkušeností z terapií a z už probíhajícího ročního on-line kurzu osobního rozvoje – „Kouzlo vnitřní energie“ jsem se rozhodla natočit pro vás kratší kurzy a nechat vás ochutnat kousek z takového energetického kouzlení.

Mnoho lidí si netroufá jít celý rok krok za krokem osobní proměnou. Na terapiích se mi svěřují, že celoroční kurz je na ně moc a raději by šli pomalejší cestou proměny. Trápí je konkrétní téma, které právě teď potřebují vyřešit.

A tak jsme s mojí úžasnou kamarádkou Hankou a zároveň spolutvůrkyní kurzů před pár měsíci vybraly zajímavá témata, se kterými se v dnešní době potýká vícero lidí. Vyzobly jsme je z komplexu ročního kurzu a moc se mi na tom líbí právě to, že se dají uchopit samostatně, jednotlivě. 

Báječné je, že i v takto vytvořených krátkých kurzech si můžete osvojovat a rozšiřovat své energetické dovednosti a díky nim snadno řešit otravné, opakující se situace doma, v práci, ve vztazích. A kousek po kousku si můžete přenastavovat věci tak, aby vás bavily žít. Až neuvěřitelně si tím obohatíte svůj život.

S Hankou jsme mnoho týdnů, každou volnou chvíli, po večerech a nocích, tvořily texty, malovaly obrázky, připravovaly scénáře a natáčely audio a střihaly a kompletovaly podklady pro krátké kurzy.

Proto jsem se na dost dlouhou dobu odmlčela.

A teď jsem zpátky tady, s novým příspěvkem na blogu a se mnou i zmiňovaný malý krátký on-line kurz těsně před spuštěním.

A to není všechno. První vlaštovka, mini-kurz a zároveň ochutnávka zdarma přistane na mém webu už za pár dní. Tak se máte na co těšit.

V tuto chvíli běží na plné obrátky dokončovací proces, finiš stránek a celého nastavení on-line kurzového prostředí a mám velikou radost, že brzy výsledek uvidíte na mých stránkách.

Moc se těším, co tomu řeknete. Věřím, že i malé, krátké on-line kurzy budou super.

Pokud ještě nejste přihlášeni k zasílání novinek, můžete se zaregistrovat právě teď, ať vám žádná informace o kurzech neunikne.

Mějte se krásně a brzy na slyšenou.

Drahomíra Znamenáčková
Rozsviť svůj vnitřní svět, objev svoje vnitřní hodnoty a žij je pro dobro své i těch ostatních.

Vyzkoušejte mé kurzy

AHA systém ZDARMA

Je to malá ochutnávka z ročního kurzu osobního rozvoje - Kouzlo vnitřní energie. Tuto ukázku máte dostupnou zdarma.
Více informací →

Akce STOP


Používáním znalostí z tohoto kurzu získáte pro sebe víc šťávy do života, víc volnosti, uznání a ocenění.
Více informací →

Kouzlo vnitřní energie

Toto je celoroční kurz . Jde o komplexní proměnu podle jednoduchých návodů. Další ročník začíná v lednu 2021.
Více informací →
Komentáře
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
  • Kouzlo vnitřní energie 2021
  • Kurz AHA systém ZDARMA
  • Kurz Akce STOP
  • Chcete vědět co nového pro vás chystám?

    Můžete mi zde nechat svoji emailovou adresu a já vám pošlu informace o novinkách.

    Tímto mi svěřujete své osobní údaje a já zodpovídám za jejich ochranu a zabezpečení. Úplné znění zásad najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů