Pojďte si se mnou rozzářit život aneb Příprava projektu

Dnes mi zní od rána v hlavě písnička a ten dotěrný kousek si pořád pobrukuji. S největší pravděpodobností se vám to už někdy také stalo. 

na na na „… včera mi bylo málo, dneska je mi moc, jak se to stalo, nevím …“  na na na „… každopádně jsem zas v blbým věku a jedu mimo trať a říkám si tak ať …“

Sedím v podkroví, před sebou mám materiál, který jsme s kamarádkou Hankou vytáhly a nasbíraly z mých výukových programů za posledních 10 let. Do střechy ťuká déšť a v téhle romantické pohodě konečně začíná projekt o životní energii a hospodaření s ní.

S touhle myšlenkou jsem si v hlavě pohrávala už hodně dlouho. Jen jsem měla obavu, jestli to vůbec zvládnu.

Ono pustit se do výukového projektu na webu, pár let před důchodem a učit se mnoho nových věcí s tím spojených, je i v představě dost náročné. Trvalo mi několik let, než jsem se opravdu rozhodla. A za tu dobu jsem se hodně věcí cíleně naučila, nastudovala a ověřila, jak se na webu dělá.

A ta písnička, co mi zní v hlavě, jakoby prověřovala znovu, jestli mé rozhodnutí platí a myslím to vážně :-).  

Cílem tohoto projektu je probudit v člověku vnitřní přírodní energii a uvézt její moc vědomě do praxe.

A proč? Protože se vám tím stane úžasná věc! Dostanete se na rovinu bytí až zázračnou. Protože vědomé hospodaření se svojí energií je ohromně ozdravné pro vás i vaše okolí. A málo lidí to umí.

Jsem toho sama svědkem, kdy se na mě obrací spousta klientů s problémy typu:

… mám špatné vztahy doma … a na pracovišti …
… hádáme se s partnerem … s dětmi … nerozumíme si….
… dusí mě šéf a práce mě vyčerpává, nudí … cítím se nedoceněná, neuznaná
… mám pořád rýmu a jdu z jedné nemoci do druhé … často mě bolí hlava a záda, ať dělám, co dělám … jsem unavený, bez energie …
… neustále se mi vrací nepříjemná vzpomínka a trápí mě. Musím na to pořád myslet … leží mi to v žaludku a nejde z hlavy ven, je to jako obehraná deska plná černých až depresivních myšlenek …

Tak co? Našli jste si jednu věc platnou i pro vás? Možná dvě, tři? Uvědomili jste si svůj vlastní problém? Nebo se to děje vašim blízkým a vy sami nevíte, jak jim pomoci? A trápí vás to?

Řekněte si: „To už stačilo!“ Nenechávejte se nadále příliš ovlivňovat a vysávat svým okolím a naučte se aktivovat a používat své energetické schopnosti.

Někteří z vás si teď možná řeknou: „No a jak to mám asi tak udělat? To mám být flegmatický a nevšímavý k tomu, co se děje kolem mě? Mám se zavřít a nechodit mezi lidi?“

Ne, o tohle v mém projektu opravdu nejde. Rozhodně vás nebudu učit jak se uzavřít do sebe. Naopak.

Ano, je to postupný proces proměny a je potřeba tomu věnovat čas a aktivní pozornost. Jde to však dělat hravou formou a já mám chuť vám ukázat jak.

Vždyť sama jsem na tom byla před lety podobně.

Zavalila jsem se prací. Pomáhala jsem druhým a snažila jsem se plnit jejich očekávání a jejich potřeby ještě než je vyslovili. V domnění, že pak mě budou uznávat a budou mě mít rádi. Své unikátní schopnosti, které jsem dostala do vínku od přírody, jsem držela skryté a snažila se být tzv. normální.

Omyl, jeden velký omyl. Nebo chcete-li, řada omylů pěkně za sebou a ve vrstvách. Hm, a moje tělo mi za pár let takového fungování dalo jasně najevo, že tohle zacházení se mu nelíbí. Zablokovala se mi páteř, ruce, postupně i nohy. Každý pohyb strašně bolel. Bylo mi 35 let a najednou jsem se nemohla starat o děti, dům, hospodářství, zahradu, sportovat a chodit do práce.

Závěr lékařských vyšetření byl operace páteře a život na vozíku. Padla mi čelist a ptám se: „Na vozíku s operací nebo bez?“ Odpověď: „S tímto nálezem vás vozík čeká v obou variantách.“ Prohlásila jsem, že volím variantu bez operace a nechala se odvézt domů.

Měla jsem možnost volby, jako máme my všichni. Buď nechám vše tak, jak je a počkám, jak to se mnou dopadne nebo začnu věci vědomě měnit. Jistě je vám jasné, že jsem si vybrala tu druhou možnost, protože pasivita mi opravdu není blízká a v případě první volby bych vám tu neměla moc co předat.

A tak již víc jak 20 roků krok za krokem zkoumám sebe a svůj systém fungování. Ano čtete správně, systém fungování. Jak je můj systém nastavený. Jak se chová a reaguje na vnější podněty. Co mi ho ovlivňuje a řídí? Čím si ho ovlivňuji já a čím si řídím to, co se mi v životě děje? A co mám udělat, změnit, abych byla šťastná v tom, co právě dělám, na místě, kde právě jsem.

Pochopila jsem, že mám-li sílu si svůj systém porouchat a mít nemocné tělo, tak mám taky někde sílu si ho opravit, uzdravit. A výsledek?

Dnes mám pár let do důchodu, jsem zdravá, pracuji, starám se o rodinu, dům a zahradu, cvičím, sportuji, věnuji se koníčkům, pečuji o svojí 87 letou maminku a užívám si dvě vnoučátka.
Celý můj příběh si můžete přečíst ZDE, třeba tam najdete nějakou podobnost a inspiraci pro sebe.

A teď už i tvořím projekt o životní energii a hospodaření s ní.

Brzy se uvidíme, uslyšíme. Těším se na Vás.

Drahomíra Znamenáčková
Rozsviť svůj vnitřní svět, objev svoje vnitřní hodnoty a žij je pro dobro své i těch ostatních.
Komentáře
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
  • Vyzkoušejte ZDARMA kurz AHA systém