Povánoční speciál

Většina lidí má období konce roku složité, cítí se unavení, vyplouvají staré věci a připomínají se, že potřebují uzavřít. Jde o různé situace ve vztazích, nezvládnuté emoce, staré strachy, vzteky, úzkosti, pocity že nestíhám, že nejsem dost dobrý…

Týká se to i mě. Techniky, které používám na kurzu, jsem musela hodně používat teď, při natáčení videa, kdy se mi aktivovaly strachy při zapnutí kamery. Strach „být vidět“, stát před kamerou a mluvit.

Učím se nové věci i v tomhle nelehkém období konce roku a mám velkou radost, že na to nejsem sama. Mám kolem sebe úžasné lidi, kteří mě v tom, co dělám, podporují a vedou v tom, co ještě neumím.

S radostí vám představuji svoji úžasnou kolegyni a kamarádku Hanku, se kterou se pouštíme do všeho nového. Vytvořily jsme nejen nový web, píšeme společně články, posíláme vám e-maily a zároveň připravujeme pro vás celý on-line kurz Kouzlo vnitřní energie.

Díky všem, kteří mi pomohli překonat stres a strach a první video ke kurzu vzniklo.

 

 

Přejeme vám, ať se vám také daří uzavřít si staré věci a udělat místo pro nové, které na vás čekají v příštím roce. Máte na to ještě 4 dny.

Hodně zdraví, štěstí a tvořivosti do roku 2019

Drahomíra Znamenáčková
Rozsviť svůj vnitřní svět, objev svoje vnitřní hodnoty a žij je pro dobro své i těch ostatních.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete vědět co nového pro vás chystám?

    Můžete mi zde nechat svoji emailovou adresu a já vám pošlu informace o novinkách.

    Tímto mi svěřujete své osobní údaje a já zodpovídám za jejich ochranu a zabezpečení. Úplné znění zásad najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů