„Sci-fi“ dovednosti

Pojďte se se mnou učit trochu „sci-fi“ dovedností a systémů. Jak se žijí a zařazují v běžném životě. Ano, někdo by to opravdu mohl nazvat sci-fi, protože je to „jiné“. Nebojte se, nejsou to bubáci.

Jsou to přírodní vlastnosti a schopnosti našeho organismu.

Jen na ně lidé jakoby zapomněli, mají je vypnuté nebo zamlžené. Chcete vědět jak se dají probudit, rozsvítit a používat?

Sledujte moje stránky, kde v nejbližší době spustím program, ve kterém se naučíte krok za krokem objevovat vědomě sami sebe a svůj systém fungování v propojení hmotného a jemného energetického světa.

Postupně si propojíte svoje dva „světy“. Ten hmotný, který žijete normálně s rodinou, autem, bytem, prací… se světem přírodních energií, které k vám patří. Je moc fajn mít jeden svět, hmotně energetický, a učit se v něm vědomě hospodařit.

Pokud chcete opravdu vědět víc, jak žít život plný energie a tvořit pro dobro své i těch druhých, můžete se už teď zaregistrovat k zasílání novinek na mém webu, ať nepropásnete začátek.

Metody, které vás v programu čekají, jsou nezávislé na věku i na vaší profesi.

Žijeme v době proměny, mění se spousta věcí. Sami jste toho svědkem v dění kolem sebe, v přírodě, možná to vnímáte i v tisku a televizi. Vy jste díky výchově a způsobu života vybaveni ke zvládání změn určitými zvyklostmi, přesvědčeními, měřítky a hodnotami. Dalo by se říct dědictvím po předcích, podle kterých jste do teď dělali kroky ve svém životě.

Ale k úspěšnému zvládnutí proměny je potřeba osvojit si ještě nové dovednosti. A to vystoupit z podvědomé roviny žití a vstoupit do vědomé. Je to jako nastoupit do vlaku, který jede vědomou cestou, cestou duchovní.

A tento projekt vás povede systémem osobní vědomé proměny, pro radost vaší i těch ostatních.

Víte, že tak krásná a úžasná bytost, kterou jste, na světě jiná není? Že příroda všechno dělá jen jednou? V prototypu. Jako sněhové vločky.

Představte si, že jste přírodně víc než jen hmotné tělo v hmotném světě. Dovolte si tu představu, že máte ukryté schopnosti a vlastnosti, které jste dostali tzv. do vínku od přírody jako dar a zatím jste je nerozbalili a tak je nepoužíváte.

K tomu ale potřebujete širší vnímání sami sebe a svého systému bytí. Představte si prosím, že jste vesmírná bytost v lidském těle, s posláním na Zemi. Cítíte ten větší rozměr, rozměr sami sebe? A co je vaše poslání? Poslání je zářit svoji energii.

Z tohoto širšího pohledu, ke každému z nás patří jen určité frekvenční pásmo, barva života, kterou nikdo jiný neumí žít, jen já, jen ty, jen vy. Každý umí vyrábět, pěstovat ten svůj, jedinečný odstín žití.

Zářit, vyrábět svoji energii pro sebe a zároveň pro druhé. Představte si, že záříte. A přebytek, který nespotřebujete vy, příroda nechá proudit tam, kde tato energie chybí. Tím dorovnává a dolaďuje, harmonizuje, co je potřeba.

Hodně mi před lety pomohlo uvědomění si vyššího smyslu žití. A to, že jsem součástí Vesmíru.

Prostý koloběh energie.

Jsem sice jen člověk, takový malý vesmírný mraveneček, který chodí po Zemi. Ale mám volbu. Buď budu malý pachtící se, věčně si stěžující a nadávající, nespokojený mraveneček nebo budu platný vesmírný světelný mraveneček a naučím se, co k tomu patří.

Být zářící, udělat malý krok, malou věc na správném místě, ve správnou dobu a nechat věci, ať zaklapnou jako puzzle. Pak se dějí zázraky mezi „nebem a Zemí“.

A to je začátek projektu „Rozsviť svůj vnitřní svět…“, začátek učení pro všechny, kdo chtějí zářit, mít radost ze života a být součástí zázraků.

Metody a systémy, které učím v kurzu, jsou nezávislé na věku i na profesi a na vašich dosavadních znalostech.

Závěrem mi ještě dovolte malé vysvětlení.

Možná Vás překvapuje můj slovník – projekt, Vesmír, systém fungování, frekvenční pásmo…

Ano, jsem technik, mechanik a elektronik a velkou část života mě technika také provázela. Hodně mi pomáhá dodnes. Je jasná, založená na fyzikálních, většinou měřitelných či vypočitatelných zákonitostech. I moje dlouholetá práce (20 let) na Astronomickém ústavu, při vývoji kosmických přístrojů, mi umožnila pomocí hardwaru a softwaru zkoumat věci mezi „nebem a Zemí“ měřitelným způsobem.
Více najdete v mém příběhu, může vám být inspirací – ZDE.

I proto je mi tento slovník blízký a výborně mi pomáhá jak rozumně popsat potřebné procesy a fakta.

Brzy se uvidíme, uslyšíme. Těším se na Vás.

Drahomíra Znamenáčková
Rozsviť svůj vnitřní svět, objev svoje vnitřní hodnoty a žij je pro dobro své i těch ostatních.
Komentáře
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
  • Vyzkoušejte ZDARMA kurz AHA systém